Načítání...

M.L. Moran

Centrum Pohybové medicíny Pavla Koláře

Energy, Mníšek pod brdy

RD Strašnice

Hair Salon

Mechové stěny jsou perfektním způsobem, jak zpříjemnit prostor jedinečným přírodním uměním. Mumifikovaný mech si zachovává svou jemnou texturu, složité přírodní detaily a zářivé barvy.


Prodejna podlah Soliter Parket

Nádherný mechový obraz a velkolepá mechová stěna doladily novou prodejnu podlah Soliter Parket, která vznikla pod taktovkou známého studia OOOOX. Příroda přenesená do interiéru, kde potěší oko bez ohledu na roční období.Derma body clinic

Mechová stěna oživila prostory interiéru estetické kliniky Derma body clinic v Praze. Mechy v interiéru přispívají k celkově velmi příjemné atmosféře tohoto místa.


Bělehradská

Všichni víme, kolik času trávíme v práci, a proto je tak důležité se tam cítit dobře. K pocitu klidu a relaxace i v náročných pracovních situacích mohou dopomoci mechové stěny, tak jak vidíte na letošní výjimečné realizaci nového sídla mediální skupiny Media Bohemia, kde byly mechové stěny realizovány na stropě a na sloupech. Záměrem investora bylo vytvořit krásný a uklidňující interiér, což se dle vyjádření zaměstnanců a návštěvníků podařilo více než vrchovatě.Vaše Veterina

Mechové obrazy splňují přísné hygienické normy pro pracovní prostředí a limity pro prostředí v pobytových místnostech. Pořídit si můžete již hotové mechové obrazy, nebo balení mechu, ze kterého si pomocí své fantazie vytvoříte umělecké dílo přesně podle svého přání, jak vidíte na této působivé realizaci.