Načítání...

Vertikální kaskádové zahrady

PŘENESTE ZÁVAN PŘÍRODY DO SVÉHO DOMOVA
Zhmotnění vašich barevných představ o přírodě, načerpání nové životadárné energie při pouhém pohledu na stěnu - to jsou Vertikální zahrady. Pomohou vám zkrášlit byt nebo dům či impozantně dokreslit jednoduchou krásu moderních kancelářských budov. Design, jednoduchost, spolehlivost – to jsou hlavní přednosti Vertikálních zahrad.
 
Společnost - NĚMEC Luxusní Povrchy, se zabývá realizací vertikálních zahrad již mnoho let. V průběhu této doby jsme jich zrealizovali více než 1 000 m2 a na základě získaných zkušeností jsme vyvinuli vlastní novou generaci vertikálních zahrad pod názvem – KASKÁDOVÉ ZAHRADY.

Vlastnosti vertikální zahrady

Důmyslný systém

Nový patentovaný systém Němec Cascade Garden umožňuje jednoduchou a spolehlivou instalaci kaskádové zahrady kdykoli a kdekoli.

Green is the new black!

Živé kaskádové zahrady reflektují na současný zelený trend v architektuře i životním stylu.

Zdravé

Zelené kaskádové zahrady mají prokazatelně velmi příznivý vliv jak na kvalitu a svěžest vzduchu v místnosti, tak na psychickou pohodu.
Záruka spolehlivosti

Záruka spolehlivosti

Našim kaskádovým zahradám můžete věřit! Díky jedinečné technologii a patentovanému systému kaskádových zahrad Němec vám přinášíme bezkonkurenční 10 letou záruku na konstrukci zahrady.

Originalita

Vy jste jedineční, a proto i každá kaskádová zahrada je originálním dílem! Tvoříme vždy na míru vašim představám a možnostem!
Czech made

Czech made

Jsme pyšní na to, že kaskádové zahrady Němec jsou ryze českým dílem. Děláme maximum, abychom tento český patent přenesli také na zahraniční trhy a šířili tímto způsobem dobré jméno a kreativního ducha českých dodavatelů v zahraničí.

Fotogalerie

Nechte se inspirovat nádhernými realizacemi a projekty, které již společnost Němec vytvořila. Věříme, že zde najdete inspiraci i pro Váš sen.Katalog rostlin
Katalog světel
Prosím důvěřujte nám, nikdy Vám nepošleme spam