Načítání...

AFI Butterfly Karlín

Kooperativa

Vapiano Quadrio

Skanska CORSO

AFI Butterfly Karlín

CMC ARCHITECTS Budova AFI Karlín - Butterfly je největším projektem s živými vertikálními kaskádovými zahradami ve střední Evropě.


Kooperativa

Velkolepá vertikální zahrada oživila strohost kancelářské budovy a to jak ve vstupním prostoru, tak pak v zajímavě řešené zasedací místnosti, které spolu se zelenou stěnou dominuje zlaté zrcadlo.Vapiano Quadrio

Matteo Thun & Partners Inovativní koncept restaurací Vapiano zvolil kombinaci světlého dřeva a syté zelené barvy naší vertikální kaskádové zahrady. Přesně tak, aby se hosté cítili dobře.


Skanska CORSO

RBTA Corso Court je nová, moderní kancelářská budova, která poskytuje zdravé a inspirující pracovní prostředí. Při její stavbě byla aplikována řada šetrných řešení vedoucí k minimalizaci dopadu budovy na životní prostředí a k výraznému snížení provozních nákladů. Budova má vysoce výkonnou fasádu s bohatým přísunem denního světla, energeticky účinný koncept vytápění a stejně jako u dalších projektů společnosti Skanska je i zde kladen velký důraz na kvalitu vnitřního prostředí budovy. Proto byla oslovena naše společnost, aby uvnitř budovy instalovala své výjimečné kaskádové vertikální zahrady, jejichž výhodou je jednoduchá instalace, nenáročnost na obsluhu a skvělá cena.Fasáda Smíchov

Ing. arch. Pavel Fanta Věděli jste, že živé, kaskádové zahrady mohou zkrášlit také exteriér vaší budovy? Zelené stěny jsou zkrátka vždycky dobrá volba!