Načítání...

M.L. Moran

Centrum Pohybové medicíny Pavla Koláře

Energy, Mníšek pod brdy

RD Strašnice

M.L. Moran

Manažersko-investiční skupina M.L. Moran si pomocí mechových stěn zkrášlila své pracovní prostředí v jejich pražském sídle. Kombinace mechů s dřevěnými prvky vytváří velice klidnou atmosféru. Kdo by se netěšil na meeting do takovéto krásné zasedací místnosti? Investovat i do příjemného pracovního prostředí se zkrátka vyplatí.


Centrum Pohybové medicíny Pavla Koláře

architekt: Ing. Arch. Ivan Kolář | Ateliér A32 Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře tvoří jedinečný koncept rehabilitačního zdravotnického zařízení pro dospělé a děti. Jedinečné místo si žádá jedinečný kus umění, jako je tato 3D mechová mapa světa.Energy, Mníšek pod brdy

Česká společnost Energy se zabývá výrobou bioinformačních přípravků pro zdraví člověka kombinující poznatky tradiční i moderní medicíny. U vstupu do budovy jsme nainstalovali mechovou stěnu, která zaujme jak jejich zaměstnance, tak i návštěvy a vytvoří příjemné prostředí pro práci a relaxaci. Na podlahu byla zvolena stěrka Betonepox®.


RD Strašnice

Majitelé tohoto rodinného domu si pořídili mechovou stěnu i stěrky a podělili se s námi o svou zkušenost. "Za televizí máme mechovou stěnu – to je veliká pecka. Všichni hosté se ptají, zdali se jedná o opravdový mech." Celý rozhovor naleznete na našem blogu. blog.nemec.eu/rd-strasniceBerlín, Kancelářská budova

Všichni víme, kolik času trávíme v práci, a proto je důležité se tam cítit dobře. K pocitu klidu a relaxace i v náročných pracovních situacích mohou dopomoci mechové stěny.