Načítání...

Centrum Pohybové medicíny Pavla Koláře

Energy, Mníšek pod brdy

Berlín, Kancelářská budova

Byt Praha - Strašnice

Centrum Pohybové medicíny Pavla Koláře

architekt: Ing. Arch. Ivan Kolář | Ateliér A32 Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře tvoří jedinečný koncept rehabilitačního zdravotnického zařízení pro dospělé a děti. Jedinečné místo si žádá jedinečný kus umění, jako je tato 3D mechová mapa světa.


Energy, Mníšek pod brdy

Česká společnost Energy se zabývá výrobou bioinformačních přípravků pro zdraví člověka kombinující poznatky tradiční i moderní medicíny. U vstupu do budovy jsme nainstalovali mechovou stěnu, která zaujme jak jejich zaměstnance, tak i návštěvy a vytvoří příjemné prostředí pro práci a relaxaci. Na podlahu byla zvolena stěrka Betonepox®.Berlín, Kancelářská budova

Všichni víme, kolik času trávíme v práci, a proto je důležité se tam cítit dobře. K pocitu klidu a relaxace i v náročných pracovních situacích mohou dopomoci mechové stěny.


Byt Praha - Strašnice

S mechovým obrazem snadno, rychle a stylově oživíte například prostor nad jídelním stolem. Fantazii se meze nekladou. Majitelé tohoto obrazu měli jasné představy, jak by chtěli, aby obraz působil a po komunikaci s naší floristkou jsme jejich vizi přeměnili v realitu.Barber shop CHARAKTER

Výjimečná realizace mechové stěny v barber salonu. Kontrast silných mužů s jemností zelené mechové stěny vytváří nezapomenutelný zážitek.